Anasayfa Tüm duyurular & Haberler

2013-2014 Güz Yarıyılı Final-Bütünleme Tarihleri - 23 Aralık 2013
* Dosya İçermemektedir.

 KAFKAS ÜNİVERSİTESİ * EĞİTİM FAKÜLTESİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ PROGRAMI
2013-2014 GÜZ YARIYILI FİNAL VE BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

        SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-IA (NORMAL ÖĞRETİM)

Dersin Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Türkçe I: Yazılı Anlatım

1

2-0-2

Okt. Erdoğan KARAŞAH

Amfi

02.01.2014

20.01.2014

08-10

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

1

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN

Amfi

 

03.01.2014

21.01.2014

08-10

Uygarlık Tarihi

1

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN

506-606

04.01.2014

24.01.2014

10-12

Bilgisayar I

1

2-2-3

Arş. Gör. Murat AKBAY

Amfi

06.01.2014

22.01.2014

08-10

Yabancı Dil I

1

3-03

Okt. Haluk ŞAHİN

506

 

07.01.2014

23.01.2014

08-10

Genel Biyoloji

1

2-0-2

Prof. Dr. Arif BAYSAL

506-507-508

08.01.2014

27.01.2014

10-12

Temel Matematik I

1

2-0-2

Öğr. Gör. Vedat AKÇA

506-606

09.01.2014

29.01.2014

10-12

Eğitim Bilimine Giriş

1

3-0-3

Öğr. Gör. Mehtap KARAÇİL

506-606

10.01.2014

28.01.2014

17-19

 

           SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-IB (NORMAL ÖĞRETİM)

Dersin Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Türkçe I: Yazılı Anlatım

1

2-0-2

Okt. Erdoğan KARAŞAH

Amfi

02.01.2014

20.01.2014

08-10

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

1

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN

Amfi

 

03.01.2014

21.01.2014

08-10

Uygarlık Tarihi

1

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN

506-606

04.01.2014

24.01.2014

10-12

Bilgisayar I

1

2-2-3

Arş. Gör. Murat AKBAY

Amfi

06.01.2014

22.01.2014

08-10

Yabancı Dil I

1

3-03

Öğr. Gör. Hale YAĞLIDERE

506

 

07.01.2014

23.01.2014

10-12

Genel Biyoloji

1

2-0-2

Prof. Dr. Arif BAYSAL

506-507-508

08.01.2014

27.01.2014

10-12

Temel Matematik I

1

2-0-2

Öğr. Gör. Vedat AKÇA

506-606

09.01.2014

29.01.2014

10-12

Eğitim Bilimine Giriş

1

3-0-3

Öğr. Gör. Mehtap KARAÇİL

506-606

10.01.2014

28.01.2014

17-19

 

          SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-2A (NORMAL ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Türk Dili I: Ses ve Yapı Bilgisi

3

2-0-2

Okt. Dr. Emre DAĞAŞAN

506-606

02.01.2014

20.01.2014

13-15

Beden Eğitimi ve Spor Kültürü

3

1-2-2

Okt. Aytekin ALİBEYOĞLU

506-606

03.01.2014

21.01.2014

13-15

Genel Fizik

3

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Mustafa YÜKSEK

506-606

06.01.2014

22.01.2014

13-15

Müzik

3

1-2-2

Okt. Murat AKÇELİK

506-606

07.01.2014

23.01.2014

13-15

Öğretim İlke ve Yöntemleri

3

3-0-2

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

506-606

08.01.2014

24.01.2014

13-15

Felsefeye Giriş*

3

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Fetullah KALIN

506-606

09.01.2014

25.01.2014

13-15

Fen ve Teknoloji Lab. Uyg- I

3

0-2-1

Yrd. Doç. Dr. Özlem AKTAŞ YOKUŞ

506-606

10.01.2014

27.01.2014

13-15

Sosyoloji*

3

2-02

Yrd. Doç. Dr. Emine ÖZTÜRK

506-606

13.01.2014

28.01.2014

13-15

Çevre Eğitimi*

3

2-0-2

Yrd.Doç. Dr. Arzu ÖNEL

506-606

14.01.2014

29.01.2014

13-15

 

          SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-2B (NORMAL ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Türk Dili I: Ses ve Yapı Bilgisi

3

2-0-2

Okt. Dr. Emre DAĞAŞAN

506-606

02.01.2014

20.01.2014

13-15

Beden Eğitimi ve Spor Kültürü

3

1-2-2

Okt. Aytekin ALİBEYOĞLU

506-606

03.01.2014

21.01.2014

13-15

Genel Fizik

3

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Mustafa YÜKSEK

506-606

06.01.2014

22.01.2014

13-15

Müzik

3

1-2-2

Okt.Yavuz Selim KAFKASYALI

506-606

07.01.2014

23.01.2014

13-15

Öğretim İlke ve Yöntemleri

3

3-0-2

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

506-606

08.01.2014

24.01.2014

13-15

Felsefeye Giriş*

3

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Fetullah KALIN

506-606

09.01.2014

25.01.2014

13-15

Fen ve Teknoloji Lab. Uyg- I

3

0-2-1

Yrd. Doç. Dr. Özlem AKTAŞ YOKUŞ

506-606

10.01.2014

27.01.2014

13-15

Sosyoloji*

3

2-02

Yrd. Doç. Dr. Emine ÖZTÜRK

506-606

13.01.2014

28.01.2014

13-15

Çevre Eğitimi*

3

2-0-2

Yrd.Doç. Dr. Arzu ÖNEL

506-606

14.01.2014

29.01.2014

13-15

  

           SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-3A (NORMAL ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Hayat Bilgisi Öğretimi

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN

506-606-507-508

06.01.2014

21.01.2014

10-12

Matematik Öğretimi I

5

3-0-3

Öğr.Gör. Vedat AKÇA

Amfi-506

08.01.2014

22.01.2014

08-10

İlkokuma ve Yazma Öğretimi

5

3-0-3

Öğr. Gör. Ümit Y. ELYILDIRIM

Amfi-506

09.01.2014

23.01.2014

15-17

Ölçme ve Değerlendirme

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

Amfi-506

10.01.2014

24.01.2014

15-17

Sınıf Yönetimi

5

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Sabri GÜNGÖR

Amfi-506

13.01.2014

27.01.2014

15-17

Drama

5

2-2-3

Öğr. Gör. Mehtap KARAÇİL

Amfi-506

14.01.2014

28.01.2014

15-17

Fen ve Teknoloji Öğretimi I

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. H. Hasan YOLCU

Amfi-506

15.01.2014

29.01.2014

15-17

 

          SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-3B (NORMAL ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Hayat Bilgisi Öğretimi

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN

506-606-507-508

06.01.2014

21.01.2014

10-12

Matematik Öğretimi I

5

3-0-3

Öğr.Gör. Vedat AKÇA

Amfi-506

08.01.2014

22.01.2014

08-10

İlkokuma ve Yazma Öğretimi

5

3-0-3

Öğr. Gör. Ümit Y. ELYILDIRIM

Amfi-506

09.01.2014

23.01.2014

15-17

Ölçme ve Değerlendirme

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

Amfi-506

10.01.2014

24.01.2014

15-17

Sınıf Yönetimi

5

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Sabri GÜNGÖR

Amfi-506

13.01.2014

27.01.2014

15-17

Drama

5

2-2-3

Öğr. Gör. Mehtap KARAÇİL

Amfi-506

14.01.2014

28.01.2014

15-17

Fen ve Teknoloji Öğretimi I

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. H. Hasan YOLCU

Amfi-506

15.01.2014

29.01.2014

15-17

 

          SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-3A (İKİNCİ ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Hayat Bilgisi Öğretimi

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN

506-606-507-508

06.01.2014

21.01.2014

10-12

Matematik Öğretimi I

5

3-0-3

Öğr.Gör. Vedat AKÇA

Amfi-506

08.01.2014

22.01.2014

08-10

İlkokuma ve Yazma Öğretimi

5

3-0-3

Öğr. Gör. Ümit Y. ELYILDIRIM

Amfi-506

09.01.2014

23.01.2014

15-17

Ölçme ve Değerlendirme

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

Amfi-506

10.01.2014

24.01.2014

15-17

Sınıf Yönetimi

5

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Sabri GÜNGÖR

Amfi-506

13.01.2014

27.01.2014

15-17

Drama

5

2-2-3

Öğr. Gör. Mehtap KARAÇİL

Amfi-506

14.01.2014

28.01.2014

15-17

Fen ve Teknoloji Öğretimi I

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. H. Hasan YOLCU

Amfi-506

15.01.2014

29.01.2014

15-17

         SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-3B (İKİNCİ ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Hayat Bilgisi Öğretimi

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN

506-606-507-508

06.01.2014

21.01.2014

10-12

Matematik Öğretimi I

5

3-0-3

Öğr.Gör. Vedat AKÇA

Amfi-506

08.01.2014

22.01.2014

08-10

İlkokuma ve Yazma Öğretimi

5

3-0-3

Öğr. Gör. Ümit Y. ELYILDIRIM

Amfi-506

09.01.2014

23.01.2014

15-17

Ölçme ve Değerlendirme

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

Amfi-506

10.01.2014

24.01.2014

15-17

Sınıf Yönetimi

5

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Sabri GÜNGÖR

Amfi-506

13.01.2014

27.01.2014

15-17

Drama

5

2-2-3

Öğr. Gör. Mehtap KARAÇİL

Amfi-506

14.01.2014

28.01.2014

15-17

Fen ve Teknoloji Öğretimi I

5

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. H. Hasan YOLCU

Amfi-506

15.01.2014

29.01.2014

15-17

 

          SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-4A (NORMAL ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Görsel Sanatlar Öğretimi

7

1-2-2

Okt. Uğur ÖZEN

Amfi-506

02.01.2014

20.01.2014

15-17

Trafik ve İlkyardım

7

2-0-2

Okt. Aytekin ALİBEYOĞLU

Amfi-506

03.01.2014

21.01.2014

15-17

Özel Eğitim*

7

2-0-2

Öğr. Gör. Ümit Y. ELYILDIRIM

Amfi-506

06.01.2014

22.01.2014

15-17

Etkili İletişim

7

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

Amfi-506

07.01.2014

23.01.2014

15-17

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğr

7

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Habib ŞENER

Amfi-506

08.01.2014

24.01.2014

15-17

Bilim, Teknoloji ve Toplum*

7

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Özlem AKTAŞ YOKUŞ

Amfi-506

09.01.2014

28.01.2014

08-10

Rehberlik

7

3-0-3

Rahim UBİÇ

506-606

10.01.2014

27.01.2014

08-10

Öğretmenlik Uygulaması I

7

2-6-5

Yrd.Doç.Dr.İlhami EGE(Grup 1)

509

02.01.2014

20.01.2014

08-10

Yrd.Doç.Dr.İlhami EGE(Grup 2)

509

02.01.2014

20.01.2014

10-12

Yrd.Doç.Dr.İlhami EGE(Grup 3)

509

02.01.2014

20.01.2014

13-15

Yrd. Doç. Dr. Özlem AKTAŞ YOKUŞ (Grup 4

512

02.01.2014

20.01.2014

08-10

Yrd. Doç. Dr. H. Hasan YOLCU (Grup 5)

511

02.01.2014

20.01.2014

08-10

Yrd. Doç. Dr. H. Hasan YOLCU (Grup 6)

 

511

02.01.2014

20.01.2014

10-12

 

            SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-4B (NORMAL ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Görsel Sanatlar Öğretimi

7

1-2-2

Okt. Uğur ÖZEN

Amfi-506

02.01.2014

20.01.2014

15-17

Trafik ve İlkyardım

7

2-0-2

Okt. Aytekin ALİBEYOĞLU

Amfi-506

03.01.2014

21.01.2014

15-17

Özel Eğitim*

7

2-0-2

Öğr. Gör. Ümit Y. ELYILDIRIM

Amfi-506

06.01.2014

22.01.2014

15-17

Etkili İletişim

7

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

Amfi-506

07.01.2014

23.01.2014

15-17

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğr

7

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Habib ŞENER

Amfi-506

08.01.2014

24.01.2014

15-17

Bilim, Teknoloji ve Toplum*

7

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Özlem AKTAŞ YOKUŞ

Amfi-506

09.01.2014

28.01.2014

08-10

Rehberlik

7

3-0-3

Rahim UBİÇ

506-606

10.01.2014

27.01.2014

08-10

Öğretmenlik Uygulaması I

7

2-6-5

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN(Grup7)

509

03.01.2014

20.01.2014

10-12

Yrd. Doç. Dr. Kürşat KURTULGAN(Grup8)

509

03.01.2014

20.01.2014

13-15

Öğr.Gör.Ümit Y. ELYILDIRIM(Grup9)

511

03.01.2014

20.01.2014

08-10

Öğr.Gör.Ümit Y. ELYILDIRIM(Grup10)

511

03.01.2014

20.01.2014

10-12

Öğr. Gör. Mehtap KARAÇİL(Grup11)

512

03.01.2014

20.01.2014

08-10

Öğr. Gör. Mehtap KARAÇİL(Grup12)

512

03.01.2014

20.01.2014

10-12

           SINIF ÖĞRETMENLİĞİ-4 (İKİNCİ ÖĞRETİM)

Ders Adı

YY

HS

Ders Sorumlusu

D

Final Tarihi

Bütünleme Tarihi

Saati

Görsel Sanatlar Öğretimi

7

1-2-2

Okt. Uğur ÖZEN

Amfi-506

02.01.2014

20.01.2014

15-17

Trafik ve İlkyardım

7

2-0-2

Okt. Aytekin ALİBEYOĞLU

Amfi-506

03.01.2014

21.01.2014

15-17

Özel Eğitim*

7

2-0-2

Öğr. Gör. Ümit Y. ELYILDIRIM

Amfi-506

06.01.2014

22.01.2014

15-17

Etkili İletişim

7

3-0-3

Yrd. Doç. Dr. İlhami EGE

Amfi-506

07.01.2014

23.01.2014

15-17

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğr

7

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Habib ŞENER

Amfi-506

08.01.2014

24.01.2014

15-17

Bilim, Teknoloji ve Toplum*

7

2-0-2

Yrd. Doç. Dr. Özlem AKTAŞ YOKUŞ

Amfi-506

09.01.2014

28.01.2014

08-10

Rehberlik